KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15443386
nr 1544 3386
Pastell
Carl Brandt, Signerad, Landskap, 17x51 cm, yttermått inklusive ram: 37x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:30:54
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)