MÖBLER / Bord / Skrivbord 11277173
nr 1127 7173
Skrivbord
omkring 1900, längd: 106 cm, djup: 67 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 september 2017
kl 18:23:06
300 kr
350 kr