KONST / Litografier / Litografi 15033148
nr 1503 3148
Uno Svensson
(1929-2012), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 21/125, daterad -84. Bildmått: 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 65x48 cm
Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:50:12
18/11 16:59:00
Uno Svensson
Läs mer om Uno Svensson