KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9307638
nr 930 7638
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Hundporträtt, signerad, 25 x 16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:33:30
15/12 17:03:23
Blandteknik
nr 930 7638
Blandteknik
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 15 december 2014 |
15/12 17:03:23 | 1 | Vinnande bud |