KONST / Litografier / Serigrafi 6994147
nr 699 4147
Kjartan Slettemark
(1932-2008), Sverige
Serigrafi, osignerad, Kjartan Slettemark (1932-2008), 'Nixon', 59x48
Kjartan Slettemark, svensk-norsk målare född 1932, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 maj 2011
kl 19:27:18
800 kr
800 kr
1.000 kr
950 kr
1.200 kr
Kjartan Slettemark
Läs mer om Kjartan Slettemark