KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8001315
nr 800 1315
Oidentifierad konstnär, insjölandskap, signerad, ramens innermått: 66x95
Kondition: dukhål, krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:25:00
500 kr
350 kr
450 kr