KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13724357
nr 1372 4357
Natalia Johansson
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Komposition, monogramsignerad. Olja på duk, 30x30 cm
måndag 18 januari 2021
kl 20:14:53
Natalia Johansson
Läs mer om Natalia Johansson