KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5475147
nr 547 5147
Akvarell
signerad. stilleben med blomvas och dosa med figurin, 35x26
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:01:11
200 kr
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr
550 kr
450 kr
550 kr
600 kr
750 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr