KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327416
nr 1632 7416
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1937, blomsterstilleben. Olja på duk, 39x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x74 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:36:27
14/7 23:03:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor