KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9816014
nr 981 6014
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckning, Roger Risberg (1956-2011), Kvinna med sol, monogramsignerad, 20x28
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2015
kl 19:26:32
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg