KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774343
nr 1577 4343
Oidentifierad konstnär. Landskap med figur, Monogramsignerad AR, daterad -89. Olja på pannå, 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 36x46
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:17:04
13/11 18:50:29
300 kr
13/11 19:51:25