KONST / Litografier / Färglitografi 15847099
nr 1584 7099
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad PT. Färglitografi, bildmått: 54x34 cm, yttermått inklusive ram: 75x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:16:57
11/12 18:16:47
300 kr
11/12 19:11:58