KONST / Litografier / Färglitografi 13196354
nr 1319 6354
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "L Orange". Ej signerad. Motivet: 25,5x38 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:32:45
9/4 17:29:28
150 kr
12/4 11:27:26