![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11356050
*
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:01:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 13:01:46
1
300 kr
9/10 16:32:40
2
500 kr
9/10 17:40:10
1
400 kr
9/10 17:40:12
2
450 kr (Budbetjänt)
9/10 17:40:24
1
500 kr
9/10 17:40:24
2
500 kr (Budbetjänt)
9/10 17:42:06
1
Vinnande bud
9/10 17:45:32
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/10 13:01:46 | 1 | 300 kr |
9/10 16:32:40 | 2 | 500 kr |
9/10 17:40:10 | 1 | 400 kr |
9/10 17:40:12 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
9/10 17:40:24 | 1 | 500 kr |
9/10 17:40:24 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
9/10 17:42:06 | 1 | Vinnande bud |
9/10 17:45:32 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12