KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456427
nr 1445 6427
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 38x70 cm, yttermått inklusive ram: 47x79 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:46:41
31/1 14:00:18
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström