KONST / Litografier / Färglitografi 15685034
nr 1568 5034
Lindorm Liljefors
(1909-1985), Sverige
Signerad, numrerad 112/180. Färglitografi, bildmått: 36x48 cm
Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:50:52
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Lindorm Liljefors
Läs mer om Lindorm Liljefors