KONST / Litografier / Färglitografi 14855221
nr 1485 5221
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, färglitografi, Orientalisk, 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:21:44
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr