MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 5911415
nr 591 1415
Vitrinskåp
Bemålat, längd. 85, djup. 40, höjd. 172 (Nyckel saknas)
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:09:19
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.300 kr
2.300 kr
1.500 kr
6
3.500 kr
3.000 kr
3.500 kr
3.600 kr
6
3.900 kr
3.900 kr