GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 9941359
nr 994 1359
Matservisdelar
38 del ca, Villeroy & Boch, Vieux Luxembourg, bl a Terrin & Buljongkoppar
Kondition: slitage, repor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:18:17
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr