MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14808054
nr 1480 8054
Byrå
valnöt, tidigt 1900-tal, fyra lådor, mässingsbeslag. Bredd: 108 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 80 cm, nyckel
Kondition: slitage, smärre missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:31:43
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr