KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 13316529
nr 1331 6529
Torrnålsgravyr
Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerad, numrerad 5/150, daterad -78. Oramat löst blad. Bladets mått: 59x69 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:15:56
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)