KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603290
nr 1360 3290
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 31x40 cm
måndag 16 november 2020
kl 18:30:15
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg