MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 8985310
nr 898 5310
Skrivbyrå
Sent 1800-tal, längd: 89, djup: 52, höjd: 117
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:23:36
500 kr
800 kr