![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Bord 14842058
*
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 18:39:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 20:49:56
1
300 kr
28/8 20:21:19
2
350 kr
29/8 17:37:47
3
Vinnande bud
29/8 18:19:26
2
450 kr
29/8 18:19:26
3
500 kr (Budbetjänt)
29/8 18:19:43
2
600 kr
29/8 18:19:43
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:20
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:02
-
6353 Bord
Teak. Bredd: 100 cm, djup: 40 cm, höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:46
-
6438 Bordslampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:47
-
6310 Bordslampa
EAE, glas i fot, mässing. Höjd: 52 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:35
-
6216 Bordslampa
Firma Svenskt Tenn, trä, med skärm stensöta. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:16
*
Bord
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 20:49:56 | 1 | 300 kr |
28/8 20:21:19 | 2 | 350 kr |
29/8 17:37:47 | 3 | Vinnande bud |
29/8 18:19:26 | 2 | 450 kr |
29/8 18:19:26 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
29/8 18:19:43 | 2 | 600 kr |
29/8 18:19:43 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...![](/tema/themes/{51F8DCD2-6E4F-4EC9-BAA3-07AB2427EE5A}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6153 Arbetsbänk/sid..
Furu. Bredd: 118 cm, djup: 21 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:20 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:02 -
6353 Bord
Teak. Bredd: 100 cm, djup: 40 cm, höjd: 40 cm
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:46
-
6438 Bordslampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:47 -
6310 Bordslampa
EAE, glas i fot, mässing. Höjd: 52 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:35 -
6216 Bordslampa
Firma Svenskt Tenn, trä, med skärm stensöta. Höjd:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:16