MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10381030
*
nr 1038 1030
Sideboard
teak, 1960-tal, längd: 180 cm, djup: 50 cm, höjd: 80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:17:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 22:35:14
1
450 kr
26/4 23:00:46
2
500 kr
27/4 19:20:18
3
900 kr
28/4 17:20:22
4
1.000 kr
6/5 20:07:32
5
1.500 kr
7/5 17:19:06
3
1.300 kr
7/5 17:19:06
5
1.400 kr (Budbetjänt)
9/5 16:54:25
6
2.000 kr
12/5 06:52:39
7
2.200 kr
13/5 19:37:56
6
2.400 kr
16/5 12:44:38
8
2.600 kr
16/5 12:58:24
9
Vinnande bud
16/5 13:35:17
9
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 18:54
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 18:29
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 19:22
-
7118 Skåp
1800-tal, furu, två dörrar med bakomliggande hyllp..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 20:03
-
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 19:40
*
Sideboard
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1030
Sideboard
teak, 1960-tal, längd: 180 cm, djup: 50 cm, höjd: 80 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 22:35:14 | 1 | 450 kr |
26/4 23:00:46 | 2 | 500 kr |
27/4 19:20:18 | 3 | 900 kr |
28/4 17:20:22 | 4 | 1.000 kr |
6/5 20:07:32 | 5 | 1.500 kr |
7/5 17:19:06 | 3 | 1.300 kr |
7/5 17:19:06 | 5 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
9/5 16:54:25 | 6 | 2.000 kr |
12/5 06:52:39 | 7 | 2.200 kr |
13/5 19:37:56 | 6 | 2.400 kr |
16/5 12:44:38 | 8 | 2.600 kr |
16/5 12:58:24 | 9 | Vinnande bud |
16/5 13:35:17 | 9 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 18:54 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 18:29 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 19:22
-
7118 Skåp
1800-tal, furu, två dörrar med bakomliggande hyllp..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 20:03 -
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
15 juli kl 19:40