KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187003
nr 1418 7003
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Vinterlandskap. Signerad, numrerad 28/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:34
9/9 23:15:01