KONST / Litografier / Färglitografi 14953177
nr 1495 3177
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 40/150. Färglitografi, bildmått: 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:10:28
300 kr
350 kr
400 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse