KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7325149
nr 732 5149
Gravyrer
2 st, kolorerade, bladets mått: 20x25 resp 21x18
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:32:56
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr