KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433067
nr 1243 3067
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Barn, Signerad. Olja på duk, 80x63
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:33:22
150 kr
500 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)