KONST / Litografier / Färglitografi 14719166
nr 1471 9166
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Signerad, numrerad 26/165, hund. Färglitografi. Bladets mått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 48x38cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:31:28
27/5 12:27:42
2.000 kr
30/5 18:14:09
Friedensreich Hundertwasser