KONST / Litografier / Färglitografi 13862095
nr 1386 2095
Felix Labisse
(1905-1982), Frankrike
Färglitografi, Komposition med kvinna i månsken. Signerad, numrerad 120/150. Motivet: 64x41 cm, yttermått inklusive ram: 79x56 cm
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:52:52
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
22 mar