MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7085205
nr 708 5205
Byrå
Tidigt 1900-tal, bemålad, längd: 92, djup: 48, höjd: 92
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:37:30
200 kr
300 kr