KONST / Litografier / Färglitografi 15407302
nr 1540 7302
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 197/360, daterad 76. Färglitografi, bildmått: 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 36x39 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:28:11
11/5 21:06:09
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant