MÖBLER / Bord / Spelbord 13072332
nr 1307 2332
Spelbord
senempire, björk, inkl marker, filtklädsel. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:54:26
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Senempiren