KONST / Litografier / Litografi 7245770
*
nr 724 5770
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson (1921-1996), 16x12
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2011
kl 17:16:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 07:15:03
1
400 kr
4/11 23:16:09
2
350 kr
7/11 17:11:06
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Läs mer om Pierre Olofsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pierre olofsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2005 Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
18 november kl 18:03
*
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Läs mer om Pierre Olofsson
nr 724 5770
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson (1921-1996), 16x12
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 07:15:03 | 1 | 400 kr |
4/11 23:16:09 | 2 | 350 kr |
7/11 17:11:06 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk mÃ¥lare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.Läs mer om Pierre Olofsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pierre olofsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2005 Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
18 november kl 18:03