KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925346
nr 1392 5346
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Flanörer, Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x82 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:41:49
24/4 14:28:36
1.500 kr
26/4 18:47:27
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm