KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14556414
nr 1455 6414
Färgetsning
Flora, 1800-tal, Bildmått: 31x20cm, yttermått inklusive ram: 49x38cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:25:56
19/3 17:30:05
100 kr
20/3 18:19:11
Flora Danica