KONST / Litografier / Färglitografi 16045411
nr 1604 5411
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Hundar. Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 57x41 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:41:13
9/3 23:04:19
100 kr
11/3 19:26:50
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim