KONST / Litografier / Färglitografi 14545354
nr 1454 5354
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 72/280, daterad 77. Färglitografi, bildmått: 3,4x34, yttermått inklusive ram: 43x43 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:55:32
10/3 20:33:20
200 kr
14/3 20:50:32