KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7797424
nr 779 7424
Akvarell
Leif Persson, stenröse, signerad-78, 29x38
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:04:08
20/9 12:40:00
100 kr
23/9 13:52:54