KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095341
nr 1309 5341
Rolf D Eriksson, Kust. Signerad, daterad -84. Olja på pannå, 69x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:53:20
100 kr
300 kr