KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185148
nr 1318 5148
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Monogramsignerad AÖ. Olja på pannå, 24x33 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:12:52
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr