KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 14677170
nr 1467 7170
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad a tergo, mm; 22x13cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 33x24cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:16:28
1.200 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd