KONST / Litografier / Färglitografi 15036161
nr 1503 6161
Chenia Ekström
(1915-1985), Sverige
"Båthamnen". Signerad, färglitografi, numrerad 120/210. Bildmått: 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:26:43
Chenia Ekström
Läs mer om Chenia Ekström