KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088065
nr 1408 8065
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -61, blomsterstillben. Olja på duk, 40x26cm, yttermått inklusive ram: 44x30cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:56:18
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman