KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14677098
nr 1467 7098
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 24x32, akvarell
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:31:31
16/5 20:26:31
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth