KONST / Litografier / Färglitografi 15249442
nr 1524 9442
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/99,64x49 cm, yttermått inklusive ram: 97x77 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:42:01
24/2 09:38:02
300 kr
27/2 20:32:48
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström