KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14823244
nr 1482 3244
Träsnitt
Japan. Bildmått: 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Kondition: fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:47:04
150 kr
250 kr
Träsnitt
Kondition: fuktskador
nr 1482 3244
Träsnitt
Kondition: fuktskador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 15 augusti 2022 |