KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099044
nr 1209 9044
Oidentifierad konstnär. Signerad Lund. Barn. Olja på duk, 51x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 19:42:24
4/10 13:15:45
100 kr
6/10 17:13:20
All världens barn (Lisa Larson)