MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13925212
nr 1392 5212
Fåtöljer
Ett par, 1920-tal, Björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:01:20
2.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
6
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.400 kr
7
6.200 kr